Kjære besøkende. Vi ønsker å informere om at din nettleser er utdatert og at vi ikke kan garantere for kvaliteten på din opplevelse. Hent ny nettleser: Opera, Firefox, Internet Explorer 8, Chrome, Safari. Hilsen PA Bachke

» Doosan Machine Tools

Puma TT 1500 / TT1800

  • 2 revolvere med opp til 48 verktøy
  • 2 likeverdige spindler
  • Y-akse på øvre revolver
  • Indexering av revolver 0,15sek
  • 0,001 indeksering av begge spindle
  • 40m/min Z-akse ilmating

 TT1500 MSTT1500 SYTT1800 MSTT1800 SY
Sving over vange750750980980
Sving over sadel230230230230
Anbefalt dreiediameter175175210210
Maks dreiediameter230230230230
Maks dreielengde120120230230
Stangmatrial diameter51516767
Spindel hastighet6000 o/min6000 o/min5000 o/min5000 o/min
Antall verktøy12+12 (24+24)12+12 (24+24)12+12 (24+24)12+12 (24+24)
Roterende verktøyhastighet5000 o/min5000 o/min5000 o/min5000 o/min
Hurtigmating (X/Z/B/Y)20 / 40 / 40 m/min20 / 40 / 40 / 7,5 m/min20 / 40 / 40 m/min20 / 40 / 40 / 7,5 m/min
Spindelmotor15 / 11 kW15 / 11 kW22 / 15 kW22 / 15 kW
Roterende verktøymotor5,5 / 1,1 kW5,5 / 1,1 kW5,5 / 1,1 kW5,5 / 1,1 kW
Maskinvekt7200 kg7500 kg7600 kg7800 kg