Kjære besøkende. Vi ønsker å informere om at din nettleser er utdatert og at vi ikke kan garantere for kvaliteten på din opplevelse. Hent ny nettleser: Opera, Firefox, Internet Explorer 8, Chrome, Safari. Hilsen PA Bachke

» FAT Haco

TUR 560 / 630 / 710

FAT er en polsk verktøymaskinfabrikk med lange tradisjoner, eier er belgiske HACO

  • CNC / manuell kombinasjon
  • Også med Sauter revolver
  • Siemens Shop Turn dialogprogrammering
  • Høy kvalitet og meget gunstige priser

Tekniske spesifikasjoner TUR 560TUR 630TUR 630ATUR 710TUR 710A
Sving over tverrsleidemm300370370450450
Sving over vangemm560630630710710
Dreilengdemm1000-40001000-40001000-40001000-40001000-4000
Spindel boringmm105105140105140
Spindel motorkW18,518,518,518,518,5
Spindel hastigheto/min25002500185025001850