Kjære besøkende. Vi ønsker å informere om at din nettleser er utdatert og at vi ikke kan garantere for kvaliteten på din opplevelse. Hent ny nettleser: Opera, Firefox, Internet Explorer 8, Chrome, Safari. Hilsen PA Bachke

» Doosan Machine Tools

Puma V400

Kraftige vertikale dreibenker

Fåes i 3 utgaver:

V400: 2-aksede

V400M: med roterende verktøy

V400-2sp: 2 spindlede

 PUMA V400PUMA V400MPUMA V400-2SP
Sving over vange610610610
Sving over sadel500500500
Anbefalt dreie diameter305305305
Maks dreie diameter496420496
Maks dreie lengde461400461
X-akse bevegelse268268268
Z-akse bevegelse488488488
Spindel hastighet300030003000
Spindel boring909090
Antall verktøy12 (8)1212+12 (8+8)
Hurtigmating (X/Z)20 m/min20 m/min20 m/min
Spindelmotor22 kW22 kW22 kW
Roterende verktøy spindelmotor5,5 kW
Maskinvekt6000 kg6100 kg12 000 kg