Kjære besøkende. Vi ønsker å informere om at din nettleser er utdatert og at vi ikke kan garantere for kvaliteten på din opplevelse. Hent ny nettleser: Opera, Firefox, Internet Explorer 8, Chrome, Safari. Hilsen PA Bachke

» Doosan Machine Tools

Puma V550

Kraftige vertikale dreibenker

Fåes i 3 utgaver:

V550: 2-aksede

V550M: med roterende verktøy

V550-2sp: 2 spindlede

 PUMA V550PUMA V550MPUMA V550-2SP
Sving over vange800800800
Sving over sadel490490490
Anbefalt dreie diameter550550550
Maks dreie diameter730800730
Maks dreie lengde750750750
X-akse bevegelse390490390
Z-akse bevegelse780780780
Spindel hastighet200020002000
Spindel boring---
Antall verktøy8 (10)128+8 (10+10)
Hurtigmating (X/Z)12 m/min12 m/min12 m/min
Spindelmotor37 kW37 kW37 kW
Roterende verktøy spindelmotor11 kW
Maskinvekt9000 kg9100 kg18 000 kg