Kjære besøkende. Vi ønsker å informere om at din nettleser er utdatert og at vi ikke kan garantere for kvaliteten på din opplevelse. Hent ny nettleser: Opera, Firefox, Internet Explorer 8, Chrome, Safari. Hilsen PA Bachke

» Doosan Machine Tools

Puma VT750

Kraftige og kompakte vertikale dreibenker

Fåes i 4 utgaver:

V750: 2-aksede

V750M: med roterende verktøy

V750-2sp: 2 spindlede

VT750M-2SP

 VT750VT750-2SPVT750MVT750M-2SP
Sving over vange800800800800
Sving over sadel610610610610
Anbefalt dreie diameter450450450450
Maks dreie diameter750750750750
Maks dreie lengde760760760760
X-akse bevegelse385385385385
Z-akse bevegelse760760760760
Spindel hastighet2000200020002000
Spindel boring77777777
Antall verktøy12121212
Hurtigmating (X/Z)20 m/min20 m/min20 m/min20 m/min
Spindelmotor30 (37) kW30 (37) kW30 (37) kW30 (37) kW
Roterende verktøy maks hastighet30003000
Roterende verktøy spindelmotor7 kW7 kW
Maskinvekt9 700 kg19 400 kg9 700 kg19 400 kg