Kjære besøkende. Vi ønsker å informere om at din nettleser er utdatert og at vi ikke kan garantere for kvaliteten på din opplevelse. Hent ny nettleser: Opera, Firefox, Internet Explorer 8, Chrome, Safari. Hilsen PA Bachke

» Doosan Machine Tools

Puma VT900

Kraftige og kompakte vertikale dreibenker

Fåes i 4 utgaver:

V900: 2-aksede

V900M: med roterende verktøy

V900-2sp: 2 spindlede

VT900M-2SP

 VT900VT900-2SPVT900MVT900M-2SP
Sving over vange1000100010001000
Sving over sadel700700700700
Anbefalt dreie diameter610610610610
Maks dreie diameter900900900900
Maks dreie lengde850850850850
X-akse bevegelse470470470470
Z-akse bevegelse850850850850
Spindel hastighet1800180018001800
Spindel boring107107107107
Antall verktøy12121212
Hurtigmating (X/Z)20 m/min20 m/min20 m/min20 m/min
Spindelmotor45 kW45 kW45 kW45 kW
Roterende verktøy maks hastighet30003000
Roterende verktøy spindelmotor7 kW7 kW
Maskinvekt12 500 kg25 000 kg12 500 kg25 000 kg